Stażysty w dziale koordynacji prac Fit-out

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Grupa Kapitałowa Cavatina jest jednym z liderów na polskim rynku nieruchomości

Grupa posiada dynamicznie powiększający się portfel inwestycji wielofunkcyjnych o łącznej wartości 0,5 mln mkw. Cavatina samodzielnie zarządza wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi. Od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni.

Zakres obowiązków

  • Wsparciem i pomocą przy koordynacji procesu przygotowania powierzchni biurowej;
  • Współpracą z Najemcami i budowaniem długotrwałych, pozytywnych relacji;
  • Inspirującą współpracą z zespołami wewnątrz i poza organizacją;

Wymagania

  • Podstawowej umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Umiejętności przygotowywania danych i prezentacji;
  • Chęci do nauki i rozwoju;
  • Pozytywnego nastawiania
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

Dodatkowo zapunktujesz:

  • Jeśli znasz i potrafić pracować w AutoCAD lub innych programach do projektowania przestrzeni (Scratch etc.)
  • Masz otwartą głowę i chętnie się rozwijasz
  • Jesteś odpowiedzialny, samodzielny i staranny

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Bilety na imprezy kulturalne
Dodatki świąteczne
Dodatkowe ubezpieczenie
Dofinansowanie do nauki języka obcego
Elastyczny czas pracy
Karnety na siłownię
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Parking
Pracownicze Plany Kapitałowe
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Strefa relaksu
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
Służbowy laptop
Służbowy telefon
Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest Cavatina GW sp. z o.o. 30-552 Kraków Wielicka 28, NIP: 6793154645. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cavatina GW sp. z o.o. 30-552 Kraków Wielicka 28, NIP: 6793154645 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 22 dni)