Magazynier

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Obecnie do fabryki w Jasinie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Jasin k. Swarzędza

Praca w systemie IV brygadowym – po 12 h

Zakres obowiązków

Obowiązki:

· Zaopatrywanie produkcji w komponenty

· Dbanie o efektywne działanie w zakresie gospodarki magazynowej,

· Kierowanie wózkiem widłowym,

· Proste prace magazynowe,

· Przestrzeganie zasad BHP,

Wymagania

· Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

· Uprawnienia UDT na wózki widłowe- warunek konieczny!

· Gotowość do pracy w systemie IV brygadowym (grafik w układzie: 2-3 dni pracujące/2-3 dni wolne – ok. 15 dni pracujących w miesiącu)

· Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy

· Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,

· Wynagrodzenie od 5360zł do 6580zł brutto/msc składające się z podstawy i premii uzależnione od doświadczenia kandydata,

· Możliwość rozwoju,

· Coroczne podwyżki,

· Opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe,

· Dofinansowanie do posiłków,

· Dofinansowanie do karnetów sportowych,

· Wczasy pod gruszą,

· Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoje CV !

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest Deceuninck Poland Sp. z o.o. 62-020 Jasin ul. Poznańska 34, NIP: 7780113550. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Swarzędz pow. poznański, Wielkopolskie
Wynagrodzenie
  • 5 360 - 6 580 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)