OPERATOR ELEKTROWNI

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

ECO-ABC Sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 30 lat, wyspecjalizowana
w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych.

Obecnie do Elektrowni spalającej biomasę w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem generowania energii elektrycznej oraz sterowanie procesem, systemem spalania, kotłem i turbogeneratorem
  • nadzór nad eksploatacją instalacji, prowadzenie konserwacji urządzeń, wykonywanie przeglądów, napraw oraz współpraca przy remontach
  • bieżące monitorowanie stanu realizacji kluczowych parametrów procesów technologicznych w tym emisyjnych
  • dbałość o wysoką sprawność techniczną maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie przepisów bhp i p.poż.
  • dbałość o ład i porządek w zakładzie

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w energetyce zawodowej lub ciepłownictwie
  • wykształcenie minimum średnie techniczne; preferowane technologie energetyczne
  • praktyczna znajomość technologii regulacji oraz sterowania procesami technologicznymi w energetyce zawodowej
  • mile widziane uprawnienia SEP kat. D i E, Gr. 1 i Gr. 2
  • mile widziane doświadczenie w spalaniu biomasy
  • umiejętność dokonywania szybkiej oceny sytuacji i podejmowania zdecydowanych działań naprawczych

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szansę zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • Administratorem danych osobowych jest ECO-ABC Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 7, NIP: 1130021751. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ECO-ABC Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 7, NIP: 1130021751 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.