Projektant / Konstruktor mocowań (branża fotowoltaiczna)

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest nowo powstała fabryka mocowań dla branży PV, wchodząca w skład dużej grupy kapitałowej spółek w branży okołobudowlanej

Szukamy osoby na stanowisko

Projektant Konstruktor mocowań (branża fotowoltaiczna)

Zakres obowiązków

  • projektowanie nowych rozwiązań w zakresie systemów montażowych instalacji fotowoltaicznych
  • dobieranie rozwiązań technologicznych i technicznych wg oczekiwań i wymagań klientów
  • opracowywanie uzasadnień i komentarzy w zakresie doboru proponowanych rozwiązań
  • uczestnictwo w spotkaniach handlowych na zasadzie eksperta technicznego
  • weryfikacja jakości istniejących rozwiązań, ich optymalizacji i modyfikacji
  • aktywny udział w projektowaniu innych rozwiązań i produktów
  • współpraca z technologiem i kierownikiem zakładu produkcyjnego w zakresie opracowywania technologii wytwarzania projektowanych wyrobów, doboru maszyn i narzędzi
  • współpraca z Działem Kontroli Jakości i zewnętrznymi jednostkami badawczym w zakresie walidacji i certyfikacji produktów,

Wymagania

  • oświadczenie na stanowisku konstruktora mocowań fotowoltaicznych - min dwa lata
  • znajomość oprogramowania do tworzenia ww. projektów
  • duża samodzielność, inicjatywa
  • gotowość do pracy hybrydowej/zdalnej - centrala w Piotrkowie Trybunalskim

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania kandydatów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w nowopowstałej fabryce oraz centrum konstrukcyjnym
  • do ustalenia charakter pracy : hybrydowo/zdalnie/na miejscu
  • dużą samodzielność i stabilność pod znaną dużą polską marką
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Piotrków Trybunalski pow. Piotrków Trybunalski, Łódzkie
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)