Praca dla fizjoterapeuty dziecięcego

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa zlecenie

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gdańsku „Stacja Terapii i Rozwoju” poszukuje kandydatek/ów na stanowisko : Fizjoterapeuta dziecięcy

Miejsce pracy: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Stacja Terapii i Rozwoju”, Gdańsk, ul. Syriusza 24

Godziny oraz dni pracy do ustalenia

WYMAGANIA:
- wykształcenie kierunkowe (fizjoterapia)
- aktualne prawo wykonywania zawodu
- dobra organizacja pracy
- umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
- nastawienie na jakość obsługi

OFERUJEMY:
- atrakcyjne warunki finansowe
- stałą pracę
– jesteśmy zainteresowani długofalową współpracą
- elastyczny czas pracy
- pracę w koleżeńskim, zgranym zespole
- przyjazną atmosferę

ZADANIA:
- prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem w ramach wizyt prywatnych
- prowadzenie zajęć w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka
- przeprowadzanie badań przesiewowych dzieci w żłobku (Gdańsk, ul. Syriusza 24)
- dbałość o stan techniczny urządzeń
- prowadzenie dokumentacji medycznej
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)