AI Recruitment Specialist

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

TELUS International AI Data Solutions

TELUS International poszukuje Specjalisty ds. rekrutacji, który dołączy do naszego zespołu odpowiedzialnego za AI (Artificial Inteligence) - Sztuczną Inteligencję.

Jako Specjalista będziesz pracował/a w ramach europejskiego zespołu ds. pozyskiwania talentów.

Zakres obowiązków

  • Wstępna selekcja kandydatów i short-listing.
  • Prowadzenie rozmów z kandydatami (telefonicznych lub bezpośrednich) oraz ocena ich kompetencji, kwalifikacji, umiejętności i dotychczasowego zatrudnienia.
  • Weryfikowanie i zarządzanie postępami rekrutacji.
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami.
  • Praca w systemie rekrutacyjnym z wykorzystaniem trackerów i pipeline kandydatów.
  • Uczestnictwo w targach pracy/wydarzeniach oraz inicjatywach rekrutacyjnych uczelni wyższych.
  • Promowanie misji, wizji i kultury TELUS International.

Wymagania

  • Doskonała znajomość języka angielskiego.
  • Tytuł licencjata w zakresie HR, biznesu, komunikacji, lingwistyki lub podobnych dziedzin.
  • Minimum rok doświadczenia w pracy jako rekruter w globalnym środowisku.
  • Znajomość oprogramowania rekrutacyjnego i systemów baz danych.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych przez telefon i przez live chat.
  • Pozytywne i profesjonalne nastawienie, zaawansowane umiejętności interpersonalne.
  • Zdolność do wielozadaniowości, planowania i ustalania priorytetów w celu zapewnienia dotrzymania terminów.
  • Doświadczenie w branży AI oraz wykształcenie lingwistyczne są mocnymi atutami.

Oferujemy

  • Pracę w 100% zdalną
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Kartę Multisport
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prowadzenie rekrutacji na skalę europejską!
  • Administratorem danych osobowych jest TELUS International AI Data 00-131 Warszawa GRZYBOWSKA 2 / 29, NIP: 5252805295. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TELUS International AI Data 00-131 Warszawa GRZYBOWSKA 2 / 29, NIP: 5252805295 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)