Samodzielna/y Księgowa/y

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Stolle EMS Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, wchodząca w skład globalnego przedsiębiorstwa Stolle Machinery LLC, wiodącego na świecie dostawcy kompletnych linii produkcyjnych dla przemysłu puszkarskiego.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y

Lokalizacja: Gliwice
Region: śląskie

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie bieżących zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne Spółki oraz Grupy,
  • Koordynacja działań i współpraca z zewnętrznym biurem księgowym,
  • Weryfikacja dokumentów kosztowych, sprzedażowych, magazynowych,
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych,
  • Współpraca z wewnętrznymi działami Spółki,
  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami (w tym: z audytorami),
  • Inne zadania z zakresu księgowości.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • Doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w pełnej księgowości - min. 2 lata,
  • Znajomość programu Comarch Optima,
  • Punktualność, doskonała organizacja pracy własnej, zdolność analitycznego myślenia, systematyczność a także zaangażowanie,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP,
  • Łatwości w nawiązywaniu relacji, komunikacji,
  • Wysokiego poziomu samodzielności w zakresie realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wsparcie ze strony doświadczonej kadry,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym,
  • Premię regulaminową plus premię za brak absencji (po okresie próbnym),
  • Karte MultiSport (po przepracowaniu okresu próbnego),
  • Świadczenie urlopowe,
  • Ubezpieczenie grupowe, medyczne i ubezpieczenie w razie wypadku.
  • Miłą atmosferę w pracy.
Dodatki do urlopu
Dodatkowe ubezpieczenie
Karta Multisport
Pracownicze Plany Kapitałowe
Program poleceń pracowników
Prywatna opieka lekarska
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Ubezpieczenie grupowe
  •   Proszę o umieszczenie ofercie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych zawartych w zgłoszeniu będzie firma STOLLE EMS Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach przy ul. Wyczółkowskiego 23 i będzie przetwarzać przekazane dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz lub/ oraz celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) a także w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.
Miejsce pracy
  • Gliwice
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)