Specjalista ds. zakupów

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Retail Robotics to rozwinięta i stabilna firma, w której wciąż czujemy świeżość start-upu. Jesteśmy zgranym zespołem, wspierających się wzajemnie i wspólnie odnoszących sukcesy.

Wiemy, że przed nami otwierają się nieograniczone możliwości - dajemy więc z siebie wszystko, by szybować jak rakieta.

Jeśli chcesz zmieniać z nami świat – zgłoś się do nas. Każdego dnia potrzebujemy błyskotliwych umysłów i sprawnych rąk do pracy.

Zakres obowiązków

  • realizacja zakupów dla działów produkcyjnych, UR, IT, działów administracyjnych, realizacja zakupów produkcyjnych;

  • prowadzenie negocjacji, ustalenie warunków handlowych;

  • planowanie, kontrolowanie i optymalizowanie poziomu zapasów;

  • wykonywanie zestawień i analiz na potrzeby przełożonego;

  • inicjowanie i wyszukiwanie nowych Dostawców;

  • prowadzenie projektów oszczędnościowych;

  • praca w systemie informatycznym Simple;

  • sprawdzenie terminowości dostaw;

  • współpraca na linii Zakupy - Magazyn - Księgowość;

  • budowanie długofalowych relacji z Dostawcami.

Wymagania

  • co najmniej dwa lata na stanowisko związanym z zakupami produkcyjnymi;

  • średnie bądź wyższe kierunkowe;

  • znajomość pakietu Office;

  • angielski B1/B2;

  • znajomość programów ERP;

  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność negocjacji, sumienność, dokładność w w realizowanych zadaniach;

  • entuzjazm i determinacja.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • dofinansowanie do karty multisport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie, cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów;
  • praca stacjonarna w siedzibie w Tychach.
Atrakcyjne wynagrodzenie
Karta Multisport
Parking
Pracownicze Plany Kapitałowe
Program poleceń pracowników
Prywatna opieka lekarska
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest BATO SP. Z O.O. 43-110 Tychy ul. Fabryczna 5, NIP: 9542739864. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BATO SP. Z O.O. 43-110 Tychy ul. Fabryczna 5 m, NIP: 9542739864 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Tychy
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)