Elektryk do Działu Utrzymania Ruchu

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Nowoczesna Firma zajmująca się produkcją zaawansowanych technologicznie konstrukcji stalowych dla przemysłu dźwigowego, kolejowego, maszyn górniczych.

Masz inicjatywę i dużo chęci do pracy, nie boisz się nowych wyzwań, chcesz się rozwijać
i poznawać nowe technologie

Dołącz do I.M.C.!

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji - zapobieganie awariom lub postojom urządzeń i linii produkcyjnych;
  • Przeglądy, konserwacje i naprawy maszyn, urządzeń i sieci elektrycznych;
  • Dbałość o dokumentację techniczną – schematy elektryczne, protokoły, rejestry urządzeń i instalacji elektrycznych;
  • Praca dwuzmianowa;

Wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego – min. zawodowe;
  • Uprawnień min. E1 + D1 do 1kw;
  • Uprawnień konserwatora suwnic i żurawi;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiej diagnostyki awarii urządzeń energetycznych oraz instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy naprawie maszyn CNC;

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiujące posiadane kwalifikacje i zaangażowanie;
  • Pakiet medyczny oraz prywatne ubezpieczenie na życie;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i ustalanie własnej ścieżki kariery;
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę pełną wyzwań w stale zmieniającej się firmie;
  • Możliwość pracy w projektach międzynarodowych;
  • Dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego dzieci;
  • Pomoc w sytuacjach losowych pracownika;
  • Promujemy eco dojazdy do pracy;
  • Promujemy niepalenie papierosów;
  • Dodatek za dojazdy do pracy;

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

  • Administratorem danych osobowych jest I.M.C Engineering Poland 66-400 Gorzów Wielkopolski ul. Mosiężna 21, NIP: 5992957464. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez I.M.C Engineering Poland 66-400 Gorzów Wielkopolski ul. Mosiężna 21, NIP: 5992957464 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gorzów Wielkopolski
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)