Spedytor Transportu Międzynarodowego

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

TRANS-KRUSZ jest firmą z 30-letnim doświadczeniem oraz ugruntowanej pozycji na rynku, której celem jest ciągłe doskonalenie świadczonych usług.

W związku z poszerzeniem floty samochodów ciężarowych firma TRANS-KRUSZ SP. Z O.O. SP.K. poszukuje osoby na stanowisko:
Spedytor transportu międzynarodowego

Zakres obowiązków

  • tworzenie własnej bazy zleceniodawców oraz zleceniobiorców
  • realizacja transportów w relacjach krajowych oraz międzynarodowych
  • budowanie długofalowych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami i podwykonawcami
  • dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług
  • nadzór nad jakością i terminowością procesów transportowych
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość branży TSL
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • samodzielność, zdolność podejmowania szybkich decyzji
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • szkolenia kierunkowe
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku
  • Administratorem danych osobowych jest Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 43-200 Pszczyna Rybnicka 6, NIP: 5492436383. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 43-200 Pszczyna Rybnicka 6, NIP: 5492436383 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Pszczyna pow. pszczyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)