Pracownik Obsługi Klienta (Gdańsk Oliwa)

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

Poczta Polska oddział Gdańsk

Poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko DS. OBSŁUGI KLIENTA.

Praca polega na aktywnej sprzedaży usaług i produktów handlowych oferowanych przez Pocztę Polską S.A.

Lokalizacja: Urząd Pocztowy Gdańsk 5 przy yl. Stary Rynek Oliwski 18

Dni i godziny pracy: zmiany 7:00-15:00/10:30-18:30/13:00/21:00 poniedziałek - sobota (1-2 soboty pracujące w miesiącu, za które w harmonogramie ujmowane są dni wolne)

Zakres obowiązków

      • obsługa klientów w urzędzie pocztowym,
      • sprzedaż usług i produktów oferowanych przez Pocztę Polską,
      • rejestracja operacji w systemach informatycznych,
      • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań.

Wymagania

JEŚLI:

  • lubisz się uczyć i zdobywać doświadczenie,
  • masz wykształcenie minimum średnie,
  • lubisz pracę z ludźmi,
  • nie boisz się aktywnie sprzedawać i doradzać,
  • jesteś osobą komunikatywną,

ta praca jest idealna dla Ciebie!

Oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny (docelowo na czas nieokreślony) w wymiarze 1,0 etatu,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca,
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • zniżki u partnerów biznesowych,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • karty rabatowe na paliwo Orlen Biznestank i Lotos Biznes,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do sportu (karty Multisport), do kultury (biletów do kin/teatrów/koncerty/wydarzenia sportowe), do wycieczek, do zimowisk/kolonii dla dzieci, paczki dla dzieci, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod numerem 508-877-252.

  • Klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej Poczty Polskiej S.A. pod adresem: http://www.poczta-polska.pl/hermes/uploads/2018/05/Klauzula-informacyjna_RODO.pdf
    Aplikacja na ogłoszenie wiąże się z koniecznością zapoznania się z klauzulą informacyjną.
    Jeśli chce Pani/Pan zaaplikować na ogłoszenie oraz podać dane osobowe, informujemy że firma Poczta Polska S.A. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w przypadku uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.

  • ----->Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej Poczty Polskiej S.A..
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Wynagrodzenie
  • 3 010 - 3 216 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)