Szef Kuchni/Kucharz

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

#GruntToDobraKawa i to właśnie ona zaprowadziła nas na Nowe Miasto !

Od 2016 roku działamy na lokalnym rynku jako palarnia kawy We Coffee. Nasz nowy projekt pod szyldem GRUNT palarnia kawy to wyjątkowa kawa, ludzie i miejsce. Pod jednym dachem znajdziecie naszą palarnię, kawiarnię i mikro-piekarnię.

GRUNT to powrót do korzeni w postaci najwyższej jakości kawy, oraz chleba.

Naszym priorytetem jest stworzenie jedynego w swoim rodzaju miejsca, gdzie w towarzystwie świeżo palonej kawy podamy wyjątkowe jedzenie. Dobra muzyka, ciekawa sceneria, przyjemny klimat – to wszystko znajdziemy za naszymi drzwiami.

Jeśli jesteś ambitny i pracowity, cechuje Cię kreatywność i chęć rozwoju ta praca jest właśnie dla Ciebie! Wymagamy przede wszystkim pozytywnego nastawienia, pasji do gotowania . Szukamy osoby, która wspólnie z nami stworzy wyjątkową kuchnię w wyjątkowym miejscu.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań - otwartość na trendy kulinarne
  • kreatywność, pomysłowość, energia i pasja do gotowania
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • dbałość o wygląd dań i wydawkę
  • organizacja pracy dla zespołu

Wymagania

  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • pracowitość i umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie na stanowisku szef kuchni/kucharz
  • doświadczenie w prowadzeniu lokalu gastronomicznego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju i pracę w wesołym zespole, lubiącym świat i ludzi.
Parking
Przyjazna atmosfera
Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest We Coffee Kamil Kuczmarz 43-512 Kaniów Batalionów Chłopskich 1d, NIP: 6521661463. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez We Coffee Kamil Kuczmarz 43-512 Kaniów Batalionów Chłopskich 1d, NIP: 6521661463 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)