Agent spedycyjny

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Poznaj DONE! Deliveries

Masz doświadczenie w spedycji i szukasz pracy, która zapewni Ci możliwości rozwoju oraz świetne zarobki? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

Dołącz do DONE! Deliveries, czyli jednej z najszybciej rozwijających się firm na Podbeskidziu i pracuj w środowisku specjalistów.

Ostatnie 8 lat to nieustanny rozwój DONE! Trzy lata z rzędu (2019, 2020, 2021) zostaliśmy wyróżnieni przez Financial Times jako jedna z 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie.

Misją działu spedycji w DONE! jest dostarczenie takich rozwiązań, by nasi klienci mogli ekspresowo i bezpiecznie przetransportować swój towar na terenie całej Europy.

Zakres obowiązków

  • Zorganizowanie przewozu ładunków na terenie całej Europy
  • Organizacja stałych zleceń transportowych
  • Sprzedaż ładunków na giełdach transportowych
  • Zapewnianie wysokiej jakości usług i profesjonalnej obsługi
  • Otwartość na budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klienta

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego, pozwalająca na swobodną rozmowę z Klientem
  • Doświadczenia w obsłudze klienta lub sprzedaży
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu
  • Chęć nauki i otwartość na poznawanie tego, co nowe

Oferujemy

PRACUJ W MIEJSCU, GDZIE:

  • Wszyscy mówią do siebie po imieniu
  • Możesz czuć się dobrze, a współpracownicy zawsze wyciągają pomocną dłoń
  • Masz dużą swobodę działania i realny wpływ na rozwój DONE!
  • Brak dress code oraz sztywnych zasad korporacyjnych
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkowe ubezpieczenie
Karta Multisport
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 34-120 Andrychów Batorego 35, NIP: 5542945426. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Batorego 35, 34-120 Andrychów, NIP: 5542945426zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Andrychów pow. wadowicki, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)