Pracownik ds. legalizacji pobytu cudzoziemców

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

HR INVEST

Firma HR Invest w związku z potrzebą swojego stałego Klienta, poszukuje specjalisty na stanowisko:

pracownik ds. legalizacji pobytu cudzoziemców

Zakres obowiązków

  • wsparcie i obsługa prowadzonych postępowań legalizujących pobyt,
  • kompletowanie i weryfikacja dokumentów na etapie rekrutacji,
  • współpraca z agencjami wizowymi i urzędami, monitorowanie statusu spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postepowania administracyjnego,
  • współpraca z innymi członkami zespołu, koordynacja powierzonych postępowań,
  • prowadzenie akt imigracyjnych pracowników na zleceniach zagranicznych poprzez aktualizację systemów wewnętrznych za pomocą odpowiednich dokumentów i informacji związanych z imigracją.

Wymagania

  • dobrej znajomości języka angielskiego (praca w zespole międzynarodowym),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zdolność ustalania priorytetów, dyspozycyjność,
  • doskonałej obsługi klienta, umiejętność prowadzenia korespondencji werbalnej i pisemnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w dziale HR, prawno-administracyjnym lub imigracyjnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • zatrudnienie w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wsparcie i przeszkolenie w zakresie obowiązujących w firmie procedur,
  • pracę zdalną (czasami potrzeba wyjazdów),
  • możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce;
  • ciekawą pracę, w której codziennie pojawiają się nowe wyzwania, uczącą samodzielności i organizacji własnej.
  • Administratorem danych osobowych jest HR INVEST 80-297 Banino Gdyńska 99, NIP: 8511570889. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR INVEST 80-297 Banino Gdyńska 99, NIP: 8511570889 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Elbląg
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)