Specjalista ds. kalibracji przyrządów pomiarowych

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

PLUM Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

  • Wzorcowanie i kalibracja elektronicznych przyrządów pomiarowych ciśnienia
  • Przygotowywanie i sprawdzanie stanowisk pomiarowych
  • Wykonywanie sprawdzeń wzorców pomiarowych
  • Pomiary ciśnienia, wielkości elektrycznych, temperatury, wilgotności
  • Dokumentowanie i analiza uzyskanych wyników
  • Udział w procesach optymalizacji metod pomiarowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane techniczne (związane z elektroniką, automatyką, metrologią, itp.)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, szczególnie Word i Excel
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Lunching - dofinansowane posiłki każdego dnia
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i karta sportowa
  • PlumBus - oferujący darmowe dojazdy do pracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Praca w Ignatkach

  • INFORMACJA DLA KANDYDATA

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych wskazanych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych (dalej jako: dane osobowe) jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin, dalej jako ADO).
    2. ADO umożliwia kontakt za pomocą e-maila: plum@plum.pl, za pomocą telefonu: 749-70-00, drogą pocztową: PLUM Sp. z o.o., ul. Wspólna 19, Ignatki, 16-001 Kleosin
    3. Dane osobowe będą przetwarzane, w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody, w celu niezbędnym do procesu rekrutacji lub przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ADO.
    4. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest udzielona przez Panią/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, dalej jako RODO).
    5. Dane osobowe mogą być ujawnione osobom upoważnionym przez ADO, podmiotom świadczącym na rzecz ADO usługi, w tym usługi techniczne i organizacyjne, usługi w zakresie prowadzenia poczty elektronicznej, a także innym podmiotom/osobom/organom w zakresie i na zasadach określonych przepisami prawa.
    6. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowe.
    7. Dane osobowe będą przechowywane przez następujący okres:
    1. w przypadku zgody na przetwarzanie danych w celu prowadzenia rekrutacji - do czasu zakończenia procesu rekrutacji;
    2. w przypadku zgody na przetwarzanie danych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ADO – do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody.
    1. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania.
    2. W przypadkach określonych przepisami prawa przysługuje Panu/Pani prawo żądania usunięcia danych osobowych, żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przeniesienia danych osobowych, prawo wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
    3. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że ADO naruszył przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.
    4. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    5. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestniczenia w procesie rekrutacji lub przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ADO.
    6. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji względem Pani/Pana w tym do profilowania.
Miejsce pracy
  • Ignatki pow. białostocki, Podlaskie
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)