Board Assistant / Asystentka Zarządu

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Każdy Prezes dużej organizacji ma swoją jednostkę GROM skuteczną w realizacji zadań, często podziwianą za swą wielozadaniowość i szybkość reakcji. Zatem jeśli Twoim środowiskiem naturalnym jest tętniące życiem serce każdej organizacji backoffice i szukasz miejsca, które zapewni wyzwania, docenienie oraz rozwój, to zapraszamy Cię do rozmowy o stanowisku:

Zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne Zarządu,
  • Organizowanie podróży służbowych (krajowych i zagranicznych) oraz wizyt gości i partnerów biznesowych,
  • Udział w bieżących projektach,
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów,
  • Współpraca z instytucjami oraz firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla Firmy,
  • Dbanie o zewnętrzną i wewnętrzną komunikację mailową i telefoniczną,
  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, a z czasem reprezentowanie Firmy na spotkaniach,
  • Zarządzanie kalendarzem Prezesa firmy (umawianie spotkań, kontakt z partnerami),
  • Dbanie o obieg dokumentów.

Wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania projektami,
  • Otwartość, lojalność, pozytywne usposobienie,
  • Umiejętność dostosowywania się do sytuacji, kreatywność i konsekwencja w działaniu,
  • Świetna organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności komunikacyjne na bardzo wysokim poziomie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie dające poczucie bezpieczeństwa,
  • Praca w międzynarodowym środowisku w amerykańskiej organizacji, która w Polsce ma swoje filie i biuro centralne,
  • Możliwość wspierania w rozwoju i kontakty z renomowanymi przedsiębiorstwami,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Świeże owoce w pracy,
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa biblioteka,
  • Świętowanie urodzin,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Rozwój i szkolenia,
  • Kontakty do właścicieli biznesów w Polsce,
  • Unikalny know-how.

  • Administratorem danych osobowych jest Human 4 Human Recruitment Maria Kasperkiewicz 02-943 Warszawa Bolesława Limanowskiego, NIP: 668-190-12-55. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Human 4 Human Recruitment Maria Kasperkiewicz 02-943 Warszawa Bolesława Limanowskiego, NIP: 6681901255 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 12 000 - 15 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)