Inżynier /Kierownik Budowy

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Dla naszego klienta – prężnie rozwijającej się polskiej firmy z długą tradycją w projektowaniu i wykonywaniu instalacji wentylacyjnych dla przemysłu – poszukujemy obecnie Kandydata, który będzie odpowiedzialny za kierowanie realizowanymi inwestycjami w województwie łódzkim i wielkopolskim jako:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie robót sanitarnych w ramach modernizacji oraz budowy instalacji sanitarnych,
  • Kontrola jakości wykonanych robót,
  • Uczestniczenie w procesie ofertowym dla nowych projektów (wsparcie dla Działu Handlowego),
  • Przygotowanie budżetów ofertowych oraz realizacyjnych w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Przygotowanie zakresu robót do umów z podwykonawcami i harmonogramów,
  • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Koordynowanie dostaw materiałów i prac podwykonawców w branży sanitarnej,

Wymagania

  • Min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku Inżyniera lub Kierownika Budowy,
  • Wykształcenia wyższego – preferowana Inżynieria Środowiska lub pokrewne,
  • Znajomości zagadnień technicznych z branży HVAC,
  • Znajomości programu AutoCAD i umiejętności analizowania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność kosztorysowania będzie dodatkowym atutem,
  • Posiadanie uprawnień wykonawczych będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Gotowości do podjęcia obowiązków zawodowych poza miejscem zamieszkania (delegacje w obrębie województwa łódzkiego i wielkopolskiego).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i motywujący system wynagrodzeń,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Możliwość pracy bezpośrednio z Zarządem firmy i realny wpływ na rozwój organizacji – doceniamy pomysły naszych pracowników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji – rozwijamy się w kierunku nowoczesnego przedsiębiorstwa, które jako pierwsze w swojej dziedzinie będzie stosować skuteczną technologię zaczerpniętą z innych dziedzin budownictwa.
  • Administratorem danych osobowych jest Human 4 Human Recruitment Maria Kasperkiewicz 02-943 Warszawa Bolesława Limanowskiego, NIP: 668-190-12-55. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Human 4 Human Recruitment Maria Kasperkiewicz 02-943 Warszawa Bolesława Limanowskiego, NIP: 6681901255 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Szczecin
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 9 000 - 12 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)