Pomocnik kowala

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Derksen Polska Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń służących do plastycznej obróbki metali: szlifierek, pras, kuźniarek
  • kontrola wykonanych odkuwek- wzrokowa oraz z użyciem urządzeń
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego powierzonych maszyn

Wymagania

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz budowy maszyn
  • mile widziane uprawnienia sep i udt na wózki widłowe
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • sprawność fizyczna pozwalająca na pracę na ww. stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stawkę godzinową od 22 zł brutto (dla osób z doświadczeniem od 25 zł brutto)
  • dodatki zmianowe, rozbudowany system premiowy (premie uznaniowe, kwartalne, od wykonanych norm)
  • przeszkolenie na stanowisku pracy
  • możliwość awansu
  • ubezpieczenie grupowe
  • wczasy pod gruszą
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Derksen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Bankowa 1/3, 44-100 Gliwice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo@derksen-polska.pl.

Miejsce pracy
  • Skoczów pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)