OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina specjalizuje się w produkcji opakowań szklanych.

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych. Należąca do włoskiego holdingu huta specjalizuje się w produkcji i zdobieniu opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR AUTOMATÓW SZKLARSKICH IS

Miejsce wykonywania pracy: Trąbki k. Garwolina

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych - automatów szklarskich IS
  • Utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
  • Podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych
  • Odpowiedzialność za prawidłową eksploatację części formujących
  • Stałe kontrolowanie parametrów pracy automatu

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie: mechanik
  • Min. 2- letnie doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Znajomość zagadnień mechaniki
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zorientowanie na wynik

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – praca od zaraz.
  • Stały grafik pracy w systemie 4-brygadowym (8 godz./dzień).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem – minimum 5.400 zł brutto/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (w tym premia regulaminowa).
  • Premię kwartalną zależną od absencji oraz premię roczną.
  • Szkolenia stanowiskowe trwające do 1,5 roku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Opieka medyczna Medicover.
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego m.in. wczasy pod gruszą, talony na święta, paczki dla dzieci.

  • Administratorem danych osobowych jest Zignago Vetro Polska S.A. 08-440 Trąbki Osadnicza 8, NIP: 826 00 03 175. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”.
Miejsce pracy
  • Garwolin pow. garwoliński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)