Specjalista ds. prawnych

Prawnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Kaczmarski Group od ponad 25 lat zabezpiecza finanse swoich Klientów. Połączenie KRD BIG SA, Transparent Data, getScore oraz Kaczmarski Inkasso pozwala nam skutecznie wspierać firmy na każdym etapie ich działalności. Dziś jesteśmy liderem w obszarach szeroko rozumianej informacji gospodarczej, monitoringu i windykacji należności. Charakteryzuje nas dynamiczny rozwój. Stale poszukujemy nowych rozwiązań oraz obszarów aktywności biznesowej, aby dostarczać naszym Klientom jeszcze lepsze usługi. Spółki należące do Kaczmarski Group codziennie zabezpieczają finanse swoich Klientów

Nasi pracownicy to osoby kreatywne, przedsiębiorcze i zaangażowane w swoją pracę.  To wysokiej klasy specjaliści z wielu dziedzin, m.in.: sprzedaży, obsługi Klienta, windykacji, finansów, controlingu, IT, marketingu, prawa i wielu innych.

Od ponad 25 lat kreujemy rzeczywistość w polskim biznesie i wytyczamy kierunki rozwoju.
Nie podążamy za trendami - wytyczamy drogi, którymi inni podążają za nami.
Dołącz do nas!

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • analiza stanu faktycznego i prawnego w sprawach cywilnych i gospodarczych,
  • przygotowywanie pozwów, pism procesowych i wniosków w postępowaniach sądowych,
  • samodzielne prowadzenie spraw w postępowaniu cywilnym przy pełnym wsparciu zespołu radców prawnych i adwokatów,
  • monitorowanie postępowań sądowych i podejmowanie czynności uzasadnionych stanem postępowania.

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie na kierunku prawa lub administracji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i inicjatywa,
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • osoby na ostatnim roku w/w kierunków lub studenci zaoczni.

Oferujemy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny systemem premiowy zależny od Twojego zaangażowania,
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • praktyczne wykorzystanie nabywanej wiedzy,
  • wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu,
  • śniadania w naszym bistro, owocowe czwartki i wiele innych benefitów,
  • atrakcyjny system poleceń pracowniczych,
  • świetną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w grupie kapitałowej będącej liderem w swojej branży.
  • Administratorem danych osobowych jest Kaczmarski Group Sp. j. 51-214 Wrocław Danuty Siedzikówny 12, NIP: 8952053350. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaczmarski Group Sp. j. 51-214 Wrocław Danuty Siedzikówny 12, NIP: 8952053350 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)