Technical Support Assistant - Help Desk POS

Konsultant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon.

Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Działu Obsługi Klienta terminali płatniczych (POS) poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 162

(praca stacjonarna)

Zakres obowiązków

Zadania, jakie stawiamy przed Tobą to:

  • telefoniczne wsparcie techniczne dla naszych klientów przy obsłudze terminali płatniczych,
  • weryfikacja poprawności danych w systemie,
  • raportowanie.

Wymagania

Od Kandydatów przede wszystkim oczekujemy:

  • dyspozycyjności (gotowości) do pracy w trybie zmianowym 24/7,
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości języka angielskiego - min. B1,

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta.

Oferujemy

Na początek możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej, największej na polskim rynku firmie serwisującej terminale POS,
  • pakiet benefitów (min. kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe),
  • kompleksowe szkolenie wprowadzające.

Jeśli szukasz miejsca w którym praca w przyjaznym i otwartym na ludzi miejscu pozwoli Ci rozwinąć się zawodowo - Aplikuj!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mellon Poland Sp. z o.o. 02-342 Warszawa Al. Jerozolimskie 162, NIP: 7010009325 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)