Technik Procesu

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Aptiv Services Poland S.A. jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Dublinie w Irlandii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Aptiv.com

Aptiv Services Poland S.A. jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Dublinie w Irlandii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Aptiv.com

Aby wesprzeć nasze zespoły znajdujące się w Żywcu i Jeleśni, aktualnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żywiec/ Jeleśnia

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i usprawnianie maszyn i urządzeń dla nowych projektów
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej dla maszyn i urządzeń
  • Wdrażanie nowych produktów i procesów
  • Rozwój i doskonalenie procesu
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Nadzorowanie wprowadzenia zmian konstrukcyjnych
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcji
  • Przygotowanie budżetu dla nowych inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne – inżynier
  • Podstawowej znajomości budowy maszyn i mechaniki
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Umiejętności z zakresu planowania, zbierania danych, analizy wyników, formułowania wniosków i zapisu w formie dokumentacji procesowej
  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość systemów CAD (AutoCAD)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Aptiv Services Poland S.A., , ul.Podgórki Tynieckie 2, , 30-399 Kraków, , Oddział Jeleśnia, NIP: 684-00-01-364
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Aptiv Services Poland S.A., ul.Podgórki Tynieckie 2, , 30-399 Kraków, , Oddział Jeleśnia, NIP: 684-00-01-364zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jeleśnia pow. żywiecki, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)