Pracownik Produkcji - magazynier

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma Müller - Die lila Logistik została założona w roku 1991 w Niemczech. Początkowa działalność kilkuosobowej załogi doprowadziła poprzez lata intensywnej pracy, zaangażowania i zdobywania coraz to nowych doświadczeń do imponującego rozwoju firmy, jej obecności w 18 lokalizacjach na terenie Niemiec i Polski oraz zatrudnienia blisko 1700 pracowników.

Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o. świadczy głównie usługi logistyczne i doradcze, magazynowe, przeładunkowe i transportowe. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie i wypracowane rozwiązania dla branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji - magazynier

Zakres obowiązków

  • Podmontaż powierzonych części zgodnie z instrukcjami pracy,
  • Kontrola jakości montowanych części,
  • Kontrola jakości sekwencjonowanych części,
  • Dbałość o powierzony materiał.

Wymagania

  • Zdolności manualne,
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • Staranność i dokładność w wykonywaniu prac,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowej firmie,
  • Umowa o pracę, wynagrodzenie stałe, premie oraz nagrody,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Świadczenia świąteczne,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego.
  • Administratorem danych osobowych jest Muller Die Lila Logistik Polska Sp z o.o. 44-113 Gliwice Zygmuntowska 90, NIP: 6422472888. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
Miejsce pracy
  • Gliwice
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)