Elektryk Mechanik Utrzymania Ruchu

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

DYWIDAG to międzynarodowe przedsiębiorstwo budowlane.

Produkty i usługi oferowane przez DYWIDAG obejmują: Techniki Sprężania, Geotechnika, Technologie budowlane i usługi.

Nasze systemy można znaleźć w międzynarodowych projektach, np. The Golden Gate Bridge, Kanale Panamskim, moście Kap Shui Mun w Hongkongu czy Freedom Tower w Nowym Jorku.

Obecnie wdrażamy nowe projekty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania.

DYWIDAG to międzynarodowe przedsiębiorstwo produkcyjne działające w branży budowlanej, które jest liderem w obszarze produkcji i dostawy systemów sprężania i rozwiązań geotechnicznych. Nasze systemy można znaleźć nie tylko w międzynarodowych projektach, np. The Golden Gate Bridge, Kanale Panamskim, moście Kap Shui Mun w Hongkongu czy Freedom Tower w Nowym Jorku ale również na lokalnym rynku w biurowcach .KTW, na trasie S1 w Beskidach czy na budowę północnej obwodnicy Krakowa. Obecnie wdrażamy nowe projekty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania. Inwestujemy w zakup innowacyjnych technologii oraz rozwój naszych pracowników.

W związku z dużym rozwojem polskiego oddziału DYWIDAG, poszukujemy Elektryka Mechanika Utrzymania Ruchu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za maszyny produkcyjne wykorzystujące w procesie układy i urządzenie pneumatyczne i hydrauliczne.

Zakres obowiązków

  • usuwanie awarii elektromechanicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,
  • przeprowadzanie przeglądów oraz prac konserwacyjnych,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części maszyn,
  • wykonywanie zleconych prac warsztatowych.

Wymagania

  • aktualnych uprawnień SEP G1E,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • punktualności i sumienności

Miele widziane:

  • uprawnienia SEP G1D,
  • uprawnienia UDT wózek widłowy,
  • doświadczenie w pracy z hydrauliką wysokociśnieniową i pneumatyką,
  • znajomość automatyki

Oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii,
  • poczucie sensu wykonywanej pracy,
  • umowę o pracę,
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatną opiekę medyczną ubezpieczenie pracownicze, ZFŚS.
  • Administratorem danych osobowych jest DYWIDAG Sp. z o.o. 41-709 Ruda Śląska ul. Hallera 78, NIP: 5242506651. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DYWIDAG Sp. z o.o. 41-709 Ruda Śląska ul. Hallera 78, NIP: 5242506651 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Ruda Śląska
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)