Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.08.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

>>dbałość o prawidłowy przepływ surowca i materiałów pomocniczych;
>rejestracja w programie informatycznym realizowanych pomiędzy magazynami i produkcją przesunięć wyrobów i komponentów;
>kompletowanie zamówień;
>rejestracja ruchów magazynowych w systemie;
>obsługa wózka widłowego i skanera;
>załadunek i rozładunek aut.

Wymagania

- gotowość do pracy w systemie 2-zmianiowym, również w weekendy; - komunikatywność i odpowiedzialność; - otwartość na pracę zespołową; - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia. Mile widziane: - uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych; - doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

Oferujemy

> >wynagrodzenie podstawowe 20,50 zł brutto + dodatki (dodatek funkcyjny, premia za taryfy/uzysk, bonus za obecność;
>możliwość zastępstwa lidera w trakcie nieobecności: od 225 zł brutto do 1130 zł brutto; >umowę o pracę; >dobrą atmosferę w pracy, opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności; >dojazd na terenie Koszalina za darmo; >pracę na 2 zmiany; >kartę Multisport, LuxMED, dofinansowanie do okularów; >prywatną opiekę medyczną oraz ofertę świadczeń socjalnych; >gabinet masażu i zabiegów; >świętowanie rekordów produkcyjnych, audytów, itp. Chcesz się rozwijać, poznawać ciekawych ludzi oraz pracować u największego pracodawcy w regionie? Myślisz o zmianie, ale wciąż masz wątpliwości? Dowiedz się, dlaczego ta zmiana będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Zadzwoń do Nas! Mariia +48 884 016 400 Jeżeli już jesteś zainteresowany. Nie czekaj. Aplikuj już teraz! Wypełnij krótki formularz, zaznacz wszystkie zgody RODO i wciśnij "Aplikuj".
Miejsce pracy
  • Koszalin
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.