Przedstawiciel Handlowy - Badania Genetyczne

Przedstawiciel medyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Jobfinder

Nasz Klient to prężnie działająca firma, obecna na rynku od ponad 10 lat , wspiera polskich naukowców od początku ich drogi na biznesowej ścieżce. Swoje działania koncentruje na badaniu ludzkiego genomu, aby służyć człowiekowi i rozwojowi medycyny. Swoje produkty adresuje zarówno do klienta biznesowego, jakim są placówki medyczne, apteczne, jak i do bezpośredniego, dbającego o swoje zdrowie. Spółki z grupy kapitałowej są liderami na rynku badań genetycznych w Polsce, a z czasem także będą i na świecie. Do swojego zespołu Ekspertów poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy – Badania Genetyczne

Zakres obowiązków

  • Promocja oraz sprzedaż produktów firmy w środowisku medycznym ginekologicznym, w gabinetach dietetycznych, punktach diagnostycznych, na wyznaczonym obszarze geograficznym,
  • Obsługa kluczowych Klientów, którymi są lekarze, dietetycy, diagności, apteki, poprzez wizyty w klinikach, szpitalach, gabinetach,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi relacji biznesowych,
  • Realizacja celów sprzedażowych w podległych kategoriach produktowych,
  • Realizacja celów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • Reprezentowanie firmy na kongresach i konferencjach krajowych,
  • Raportowanie prowadzonych działań zgodnie ze standardami firmy (CRM),
  • Współpraca z zespołem i Dyrektorem Sprzedaży w celu osiągania najlepszych wyników.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży w terenie z Klientem Biznesowym (minimum 2 lata),
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Wysoki poziom umiejętności sprzedażowych i organizacyjnych,
  • Kreatywność, zaangażowanie i determinacja w dążeniu do realizacji celów,
  • Umiejętność efektywnego budowania relacji biznesowych,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży diagnostycznej/laboratoryjnej.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym opartym na sukcesie sprzedażowym,
  • Elastyczna forma zatrudnienia, samodzielność w działaniu,
  • Narzędzia potrzebne do realizacji zadań (samochód służbowy, telefon służbowy, laptop),
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobfinder Ewelina Hordyniec w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)