Przedstawiciel handlowy ds. Fotowoltaiki

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

W EkoEnergia Polska specjalizujemy się w dobieraniu i montowaniu instalacji fotowoltaicznych z kilku procentowym udziałem w polskim rynku. W swoim dorobku mamy kilkaset inwestycji pracujących na zmniejszenie rachunków swoich klientów. Posiadamy bogate doświadczenie nie tylko w doborze, ale i w doradztwie związanym z panelami fotowoltaicznymi, kolektorami słonecznymi oraz pompami ciepła.

Poszukujemy Przedstawiciela handlowego ds. Fotowoltaiki na terenie województwa Świętokrzyskiego.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad obecnymi klientami firmy.
  • Przygotowywanie pełnej oferty dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.
  • Wykonywanie audytów instalacji fotowoltaicznych.
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów.
  • Prezentacja produktów w siedzibie firmy lub u klienta.

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziana branża OZE).
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w regionie.
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Samodzielność, elastyczność, własna inicjatywa, operatywność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Pracowitość i uczciwość.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, stale rozwijającej się.
  • Rzetelny on boarding.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowę zlecenie, umowę B2B (po okresie próbnym).
  • Pensję podstawową.
  • Prowizje uzależnione od rodzaju umowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon).
  • Wsparcie w zakresie umawiania spotkań
  • Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe.
  • Doskonałą atmosferę pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest EkoEnergia Polska Sp. z o.o. 25-663 Kielce Olszewskiego 6, NIP: 9591953988. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EkoEnergia Polska Sp. z o.o. 25-663 Kielce Olszewskiego 6, NIP: 9591953988 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)