Poszukujemy Projektanta /Konstruktora w branży związanej z odnawialnymi źródłami energii.

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

W EkoEnergia Polska specjalizujemy się w dobieraniu i montowaniu instalacji fotowoltaicznych z kilku procentowym udziałem w polskim rynku. W swoim dorobku mamy kilkaset inwestycji pracujących na zmniejszenie rachunków swoich klientów. Posiadamy bogate doświadczenie nie tylko w doborze, ale i w doradztwie związanym z panelami fotowoltaicznymi, kolektorami słonecznymi oraz pompami ciepła.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów budowlanych,
  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców konstrukcji,
  • analiza dokumentacji projektowej w celu wykonania wyceny konstrukcji,
  • ścisła współpraca z działem zamówień, realizacji oraz handlowym,
  • bieżące konsultacje, inwentaryzacje w terenie oraz nadzór nad bieżącymi realizacjami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • znajomość programu Gstar CAD, AutoCAD,
  • umiejętność obsługi MS Office, szczególnie MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole,
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji,
  • uprawnienia bez ograniczeń do projektowania i/lub kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.
  • Administratorem danych osobowych jest EkoEnergia Polska Sp. z o.o. 25-663 Kielce Olszewskiego 6, NIP: 9591953988. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EkoEnergia Polska Sp. z o.o. 25-663 Kielce Olszewskiego 6, NIP: 9591953988 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)