Pielęgniarka Szkolna

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Przedmiotem działania Pracowni Medycyny Szkolnej jest monitorowanie opieki zdrowotnej nad uczniami oraz opieka pielęgniarska.

Do naszego zespołu poszukujemy Pielęgniarki szkolnej.

Praca na terenie szkół w gminie Pszczyna.

Zakres obowiązków

  • organizacja i realizacja świadczeń z zakresu edukacji i promocji zdrowia,
  • nadzór nad warunkami sanitarno higienicznymi,
  • nadzór nad blokiem żywieniowym,
  • profilaktyczna opieka zdrowotna.

Wymagania

  • wykształcenie: kierunek pielęgniarstwo,
  • ukończony lub w trakcie kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego, lub w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania.

Oferujemy

  • zatrudnienie na cały lub część etatu,
  • regularne wynagrodzenie,
  • Administratorem danych osobowych jest "Saluber" Maliszewska Stanisława NZOZ Medycyna Szkolna 43-200 Pszczyna ul. Kościuszki 5, NIP: 6381294615. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Saluber" Maliszewska Stanisława NZOZ Medycyna Szkolna 43-200 Pszczyna ul. Kościuszki 5, NIP: 6381294615 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Pszczyna pow. pszczyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)