Pracownik fizyczny ogólnobudowlany / Budowlaniec

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

PROBAT Sp. z o.o

OGÓLNOBUDOWLANIEC

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie bezpośrednio u polskiego podwykonawcy.
  • Praca legalna, wszystkie dokumenty (A1, Limosa).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zawsze na czas, 2 x w miesiącu.
  • Firma zapewnia zakwaterowanie (dobre warunki mieszkalne) oraz przejazdy Polska - Belgia, Belgia - Polska.
  • Praca w polskich ekipach.

Zakres obowiązków

  • prace ogólnobudowlane prowadzone na budowach realizowanych przez naszą firmę

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w sektorze ogólnobudowlanym;
  • prawo jazdy kat. B.;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Stałą pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wypłata dwa razy w miesiącu),
  • Pracę w polskich ekipach,
  • Transport oraz mieszkanie - zapewnione!
  • Administratorem danych osobowych jest PROBAT Sp. z o.o 75-028 Koszalin Zwycięstwa 7-9, NIP: 6692518784. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROBAT Sp. z o.o 75-028 Koszalin Zwycięstwa 7-9, NIP: 6692518784 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Belgia
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)