Serwisant Maszyn Budowlanych

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca od zaraz

Firma BANAT powstała w 2013 roku po to, aby rozwiązywać problemy użytkowników maszyn budowlanych, kolejowych i przemysłowych. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem hydrauliki siłowej. Naprawiamy i regenerujemy pompy i silniki hydrauliczne, rozdzielacze, zawory, kolumny obrotu oraz wiele innych podzespołów hydrauliki siłowej i układów napędowych. Oprócz napraw przeprowadzanych w siedzibie naszej firmy oferujemy mobilny serwis maszyn budowlanych.

Cenimy sobie inicjatywę zespołu w tworzeniu rozwiązań, które sprawią, że nasza firma i Ty będzie coraz lepsza.

Jeśli myślisz o zmianie pracy, na taką w której będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w dobrze zorganizowanym zespole....

Nie czekaj - aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków

Twoje zadania na tym stanowisku:
- diagnostyka układów hydraulicznych maszyn budowlanych / kolejowych / przemysłowych,
- montaż i demontaż podzespołów z maszyn budowlanych / kolejowych / przemysłowych,
- wykonanie usług serwisowych – przeglądów technicznych.

Wymagania

minimalne:
- doświadczenie na stanowisku Serwisant Maszyn Budowlanych,
- znajomość budowy i zasady działania maszyn budowlanych / kolejowych / przemysłowych
- umiejętność obsługi aplikacji komputerowych oraz łatwość nauki nowych,
- dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
- energiczne podejście do pracy,
- prawo jazdy kategorii B.

Czego oczekujemy od Ciebie:
- skupienia, zaangażowania nad powierzonymi zadaniami,
- odpowiedzialności za powierzone zadania,
- inicjatywę własną,
- utrzymywanie porządku miejsca pracy,
- umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Oferowane warunki:
- praca od poniedziałku do piątku,
- wyjazdy serwisowe standardowo w odległości do 300 km od siedziby firmy,
- dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, własna działalność gospodarcza),
- stabilne zatrudnienie,
- bardzo dobre zarobki adekwatne do umiejętności,
- wyposażony samochód serwisowy.

  • Administratorem danych osobowych jest BANAT Mariusz Banat 32-733 Trzciana Trzciana 163, NIP: 868 176 90 12. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BANAT Mariusz Banat 32-733 Trzciana Trzciana 163, NIP: 868 176 90 12 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)