Specjalista ds. kadr

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

SZPITAL PEDIATRYCZNY W BIELSKU-BIAŁEJ
ul. Sobieskiego 83, 43-300 Bielsko-Biała
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY

Wymagane dokumenty należy składać osobiście w siedzibie Szpitala Pediatrycznego w Sekcji Kadrowo-Płacowej lub za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia pracownika;
  • Administrowanie dokumentacją personalną;
  • Weryfikacja zaplanowanego czasu pracy;
  • Nadzór nad badaniami lekarskimi pracowników;
  • Wprowadzanie danych do sy.temu kadrowo-płacowego;
  • Sporządzanie sprawozdań oraz korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, NFZ, MZ);
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz;

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze kadrowej pracowników i zleceniobiorców (mile widziane doświadczenia w pracy w szpitalu);
  • Wykształcenie wyższe, • znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
  • Znajomość obsługi programu Płatnik;
  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie do ludzi;
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do nabywania nowych doświadczeń;
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacja pracy (w tym umiejętność definiowania priorytetów);

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pakiet socjalny;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Planowane zatrudnienie od 1.09.2022 r.;
  • Administratorem danych osobowych jest Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej przez okres jednego miesiąca Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych załączonych dokumentach -wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa wart. 9ust. 1RODO
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)