Nauczyciel Wczesnoszkolny praca Warszawa Mokotów

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Klient ProworkPL, prywatne przedszkole Warszawa Mokotów zatrudni nauczyciela wychowawcę dla grupy Zerówka. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w zerówce, aktywności z dziećmi zgodnie z autorskim programem edukacyjnym w przedszkolu. Jeśli chcesz pracować w renomowanym prywatnym predszkolu w Warszawie na Mokotowie aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną! Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy pilnie od zaraz. Praca dla nauczyciela wczesnoszkolnego w Warszawie luty 2022.

Wymagania

Wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolach i klasach 1-3,
Mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat pedagogiki.
Entuzjazm i chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się
Gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Mokotów od września 2022

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie w zależności od kwalifikacji ok 5000 brutto
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą - prywatne przedszkole Warszawa Mokotów

Procedura rekrutacyjna

Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli prywatne szkoły i przedszkola Warszawa 2022. Jobs for teachers Warsaw Poland 2022. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

  • Administratorem danych osobowych jest xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)