Operator maszyn / Pracownik produkcyjny

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Firma Jabex powstała w 1990 roku w Bielsku-Białej. Dziś jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ważnym dostawcą na krajowym i zagranicznym rynku cukierniczo-piekarniczym.

Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu firmy Jabex, który od prawie 30 lat specjalizuje się w produkcji szytych na miarę rozwiązań dla klientów z sektora: cukiernia, piekarnia, lodziarnia, dania gotowe, żywność niskokaloryczna i bez sacharozy? Intensywnie się rozwijamy i dlatego do naszego kameralnego zakładu produkcyjnego w Bielsku Białej przy ul. Piekarskiej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko operator maszyn.

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych i pakujących - zarówno zautomatyzowanych, jak i manualnych
  • Bieżąca kontrola parametrów produktu i technologii
  • Zapobieganie występowaniu niezgodności w produktach

Wymagania

  • Motywacja do pracy i pozytywne nastawienie na co dzień
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych wymagana na etapie przyjęcia do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład produkcyjny od pierwszego dnia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i dodatki do wynagrodzenia
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Przyjazną atmosferę w pracy każdego dnia dzięki współpracy z pozytywnymi ludźmi
  • Szczegółowe szkolenie wprowadzające w pierwszych tygodniach
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz do Medicover Sport
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Program rekomendacji pracowników
  • Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych- dalej zwane RODO), informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jabex Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Piekarska 130, KRS 0000880208; REGON: 388046642; NIP 9372733152, zwany dalej „Administratorem”.

    2. Pani/Pana dane osobowe podane do procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane na jego potrzeby zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. c i f (prawnie uzasadnione interesy realizowane przez spółkę - mogą Państwo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją – wobec przetwarzania swoich danych opartych na tej podstawie) RODO. Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od zakończenia danego procesu.

    W przypadku Pana/Pani zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO.

    WAŻNE! W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody.

    3. Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do uzyskania kopii danych.

    4. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    5. Informujemy, że odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby upoważnione i zobowiązane do zachowania poufności.

    6. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

    7. Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.

    8. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

    Jeżeli chce Pan/i zezwolić nam na wykorzystywanie Pana/i CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Jabex Sp. z o.o. prosimy zamieścić w swoim CV poniższą zgodę:

    „Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Jabex Sp. z o.o. do czasu wycofania niniejszej zgody.”

    Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jabex sp.z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Piekarska 130, NIP: 9372733152 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)