Specjalista ds. kalkulacji

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Viperprint sp. z o. o. to jedna z największych drukarni internetowych w Polsce.

Viperprint to coś więcej niż tylko firma – to duży zespół zgranych ludzi, których łączy pasja tworzenia pięknych i użytecznych rzeczy. Viperprint daje nam możliwość współdziałania na wielu płaszczyznach. Pomimo różnych osobowości potrafimy ze sobą współdziałać, by osiągnąć nasze cele biznesowe.

Cześć tu VIPERPRINT!

Jesteśmy największą i najstarszą drukarnią internetową w Polsce.

Istniejemy od 2002 roku. Działamy na rynku polskim jak i zagranicznym.

Mamy dla Ciebie pracę!

Obecnie poszukujemy specjalistę ds. kalkulacji

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie klientom obsługi na wysokim poziomie (telefon, e-mail).
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych.
  • Kontrola nad prawidłową realizacją zleceń.
  • Obsługa systemu zamówień i programów do kalkulowania.
  • Aktywna współpraca z zespołem BOK i z innymi działami firmy.
  • Znajomość branży poligraficznej lub reklamowej - mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziane.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. Obsługi klienta / kalkulacji, wycen.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Duża komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja własnej pracy.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel), umiejętność korzystania z zasobów Internetu

Oferujemy

  • Umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie.
  • Dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru, więc tak do biura możesz przyjść w trampkach.
  • Benefity? Mamy to! Między innymi: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, zniżkę na produkty.
  • Przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W ViperPrint najważniejsi są ludzie.
  • Czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało.
  • Administratorem danych osobowych jest ViperPrint sp. z o.o. 42-202 Częstochowa Rejtana 33A, NIP: 9492111281. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Prosimy o umieszczenie następującej zgody na przesyłanych dokumentach: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Viperprint sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) + Ustawa z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2018 poz. 1000,1669). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Miejsce pracy
  • Częstochowa
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)