Frezer Narzędziowy CNC

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

FABRYKA NARZĘDZI "SKRAWPOL", specjalizuje się w produkcji narzędzi skrawających i specjalnych.

Fabryka Narzędzi Skrawpol specjalizująca się w produkcji narzędzi i oprzyrządowania specjalnego poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku Frezera CNC.

Zakres obowiązków

  • wykonanie elementów zgodnie z dokumentacją technologiczno - konstrukcyjną,
  • obsługa maszyn CNC - wymiana narzędzi, tworzenie programów,
  • dobór narzędzi do obróbki.

Wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,
  • chęć do pracy i nauki,
  • odpowiedzialność,
  • dokładność,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Frezera CNC.

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych.

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole,
  • dobre warunki pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest Fabryka Narzędzi SKRAWPOL Marcin Ortyl, Paweł Zoń s.c. 43-300 Bielsko - Biała Bociania 4, NIP: 5472117427. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Biery pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)