Rekrutacja pracowników administracyjnych w niepełnym wymiarze godzin (zmiany półdniowe dziennie)

Asystent

Umowa o pracę

Część etatu

Asystent/sekretarz

Praca od zaraz

Aero AT to producent lekkich samolotów z siedzibą w Euro Park Mielec, głównym typem samolotu jest AT-3, który jest dobrze akceptowany na rynku europejskim i amerykańskim. Firma istnieje od ponad 25 lat i chce rekrutować nowych pracowników na potrzeby produkcyjne.

招聘兼职行政人员容易,具体要求:

1.能用英语简单工作进行沟通;

2、有2年以上行政工作经验,了解金融、法律基础知识;

3、能够独立填写公司月度纳税申报表及ZUS基础知识;

4、踏实实地,工作认真细心;5、您每天只需要工作半天,公司提供工资、社保等福利;

Zakres obowiązków

处理信函,提交纳税申报表,与金融公司,律师和其他行政事务沟通;

Wymagania

具体要求:

Oferujemy

工资、带薪休假、社会保障等

  • Administratorem danych osobowych jest Aero AT 39-300 Mielec COP-u 2, Street, NIP: 113-00-98-848. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • 我同意 Aero AT 39-300 Mielec COP 2, Street, NIP: 113-00-98-848 处理我的个人数据,该地址包含在随附的申请文件(包括图像)中,用于当前招聘。同意是自愿的,可以随时撤回。此外,我同意处理所附申请文件(包括图像)中包含的我的个人数据,以便将来招聘12个月。同意是自愿的,可以随时撤回。
Miejsce pracy
  • Mielec pow. mielecki, Podkarpackie
Wynagrodzenie
  • 1 400 - 1 600 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.