Elektryk przemysłowy

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Holenderska firma zapewniająca projekty i zatrudnienie wykwalifikowanym specjalistom w dziedzinie obróbki metali, spawania, instalacji - wody, powietrza, przemysłu elektrycznego i budownictwa na terenach Holandii. Liczba pracowników: 204 osób.
Dzięki ponad 15-letniej specjalizacji i doświadczeniu na rynku oferujemy wyłącznie bieżące i długoterminowe projekty o ponadprzeciętnym wynagrodzeniu, z darmowym zakwaterowaniem (95% naszych pracowników ma osobne, pojedyncze pokoje). Starannie dobieramy zarówno kandydatów jak również klientów.
Nie stawiamy na ilość, ale na jakość i zgrany zespół ludzi, którzy potrafią to docenić. Zawsze gramy uczciwie, a to zwykle się opłaca.

Poszukujemy niezależnych elektryków ze znajomością języka angielskiego.

Mamy kilka projektów, do których szukamy pracowników stałych – elektryków (praca na nowych budowlach i na produkcji).

Praca stabilna, na dłuższy okres.

Zakres obowiązków

Najczęściej wykonywane prace:

  • podłączanie szaf rozdzielczych
  • montaż elektroinstalacji

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia
  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (przynajmniej 1 na parę)
  • certyfikat VCA lub SCC 018, NEN3140 (w przypadku braku certyfikatów pomagamy w organizacji kursów)
  • zdolność do samodzielnej pracy

Oferujemy

  • praca na umowe holenderska: wynagrodzenie od 560 do 600 EUR netto tygodniowo za podstawowych 40 godzin (wynagrodzenie w zależności od dośwadczenia i zdolności językowych)
  • urlop ok. 110 EUR miesięcznie
  • zwrot za ubezpieczenie zdrowotne w wysokości ok. 75 EUR miesięcznie
  • zjazdy do Polski mozliwe co 5 tygodni (system 5 +1)
  • zakwaterowanie darmowe (pokoje 1-osobowe)
  • ubezpieczenie zdrowotne opłacone
  • pomoc i osoba kontaktowa w miejscu pracy (j. polski, angielski)
  • praca poza wymiarem czasu pracy opłacana zgodnie z prawem
  • możliwość działalności własnej (od 26€/godz., zakwaterowanie 160€/tydz./os., termin płatności faktury 16 dni)

Prosimy o wysłanie aktualnego CV lub kontakt telefoniczny (mówimy po polsku!)

  • Administratorem danych osobowych jest Fareon-A Nederland B.V. 7332 BP Apeldoorn The Netherlands Lange Amerikaweg 67, NIP: NL860563091B01. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fareon-A Nederland B.V. 7332 BP Apeldoorn The Netherlands Lange Amerikaweg 67, NIP: NL860563091B01 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Holandia
Opublikowana
Wygasa (za 10 dni)