Operator maszyn/logistyk.

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

Zadania:

  • Montaż podzespołów samochodowych

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym

Oferujemy

  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland, następnie zatrudnienie przez Klienta
  • Stawka 3235 zł brutto, po trzech miesiącach 3365 zł brutto
  • Premię pracowniczą do 430zł brutto za wyniki w pracy
  • Dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym 350zł brutto
  • BEZPŁATNE PRZEWOZY DLA PRACOWNIKÓW NA KAŻDĄ ZMIANĘ. Transport jest organizowany z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatoru, Przeciszowa, Głębowic, Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcz, Przecieszyna, Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Kobielic, Radostowic, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka, Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając APLIKUJ

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adecco Poland Sp. z o.o. 00-844 Warszawa Plac Europejski 2, NIP: 5260033950 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Oświęcim pow. oświęcimski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (jutro)