Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Lider w dziedzinie świadczenia usług utrzymania czystości i ochrony usług i mienia.

"EZT" to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości biur, korytarzy, sanitariatów, pomieszczeń socjalnych i magazynowych (maszynowo) w Stanisławowie Pierwszym, gmina Nieporęt.

Od lat wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnością dlatego do kontaktu zapraszamy również osoby posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Kontakt w sprawie oferty: 723 700 420

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie czystości wewnętrz obiektu - części biurowe , socjalne i sanitarne
  • Utrzymanie czystości częsci magazynowuch

Wymagania

  • Chęci do pracy
  • Mile widzane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • umowę o pracę cały etat lub zlecenie na 8 h
  • dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności możliwy częściowy zwrot kosztów dojazdu własnym autem
  • pracę w stałych godzinach 6.00-14.00 lub 15.00 - 22.00
  • wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • przeszkolenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wolne weekendy
  • Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

  • Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.
Miejsce pracy
  • Stanisławów Pierwszy pow. legionowski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)