Magazynier - Kompletacja zamówień

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: okolice Piotrkowa Trybunalskiego (Rokszyce)

Zakres obowiązków

  • kompletowanie towarów przeznaczony na wydanie marketom

  • przyjęcie i wydaje towaru zgodnie ze wskazaniami systemu kompletacji

  • przewóz pustych palety i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie

Wymagania

  • prawo jazdy kat.B lub uprawnienia do obsługi wózków widłowy (nie wymagamy uprawnień UDT)

  • badania/książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do uzyskania)

  • dyspozycyjność w równoważnym systemie czasu pracy

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3300 zł brutto miesięcznie

  • premię frekwencyjną 500 zł brutto miesięcznie

  • premię motywacyjną nawet do 3000 zł brutto miesięcznie

  • dodatki z tytułu umowy o pracę

  • dofinansowanie do posiłków

  • strefę chilloutu (kanapy, automaty z napojami)

    Informujemy iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

    3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

    4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji

  • ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Miejsce pracy
  • Piotrków Trybunalski pow. Piotrków Trybunalski, Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)