PROJECT MANAGER - kompleksowa realizacja i obsługa projektów!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.08.2022

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon.

Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Dla naszego Klienta światowego dostawcy technologii związanych z systemami systemami chłodniczymi, przeciwpożarowym
i bezpieczeństwa, systemami automatyzacji budynków oraz klimatyzacji
poszukujemy Kandydata na stanowisko:

PROJECT MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

Wyzwania jakie przed Tobą stawiamy to:

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu realizacji projektów w zakresie wymagań kontraktowych, zgodność realizacji ze standardami i wymaganiami Klienta od momentu kontraktu z Klientem do etapu przekazania projektu do serwisu,
  • zapewnienie realizacji projektów zgodnie z przyjętymi założeniami finansowymi, harmonogramem projektu w tym weryfikacja zmian zachodzących w projekcie oraz kontrola kosztów na każdym etapie projektu,
  • udział w przygotowaniu ofert dla klientów na etapie pozyskania projektu,
  • zarządzanie Claim Management i Change management w trakcie realizacji projektów w tym przygotowanie kalkulacji i rozliczeń projektów,
  • zamawianie materiałów i urządzeń niezbędnych do wykonania projektu,
  • pełnienie nadzoru nad przygotowaniem kompletnej dokumentacji projektowej wykonawczej i powykonawczej,
  • obsługa projektów w systemie informatycznym SAP (po odpowiednim przeszkoleniu),
  • współpraca z Klientem - informowanie o nowych produktach i dostępnych technologiach, pomoc w rozwiązywaniu.

Wymagania

  • masz ukończone studia wyższe techniczne, najlepiej na kierunku: Inżynieria Środowiska – chłodnictwo i klimatyzacja, informatyka,
  • posiadasz co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu projektów i współpracą z Klientem,
  • bardzo dobrze zanasz zasady i metodologię zarządzania projektami,
  • potrafisz zaplanować pracę własną i podległych Ci osób,
  • posiadasz duże zdolności komunikatywne i umiejętność tworzenia relacji z klientem,
  • swobodnie posługujesz się programami: MS Office, AutoCard lub MicroStation-Bentley,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowo:

Jeśli jesteś odpowiedzialny, samodzielny, kreatywny i nie boisz się pracować pod presją czasu – to na Ciebie czekamy!

Oferujemy

Na początek oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy na rynku lokalnym i międzynarodowym,
  • udział w szkoleniach i współpracę z najlepszymi specjalistami z branży,
  • dużą samodzielność, miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • samochód służbowy,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mellon Poland Sp. z o.o. 02-342 Warszawa Al. Jerozolimskie 162, NIP: 7010009325 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (1 dzień)