Poszukujemy elektromonterów

Elektromonter

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

RETROCLASS sp. z o.o.

Poszukujemy kandydatów do pracy jako elektromonter. Praca polega na układaniu linii elektrycznych, głównie na budowach.

Siedziba firmy na terenie woj. podkarpackiego.

Praca wyjazdowa, na budowy na terenie Polski: pn-pt.

Zakres obowiązków

  • Układanie przewodów elektrycznych.
  • Montaż gniazdek, włączników itp.
  • Inne prace związane z sieciami elektrycznymi (bez podłączania do czynnej sieci elektroenergetycznej).
  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz inne mienie.
  • Punktualność.
  • Umiejętność współdziałania w grupie.

Wymagania

1. Poszukujemy kandydatów zmotywowanych do pracy, rzetelnych, nie bojących się prac wyjazdowych.
2. Wymagamy zaświadczenia lekarskiego medycyny pracy dopuszczającego do pracy powyżej 3 m (możliwość zwrotu kosztów wykonania badań po przepracowaniu 2 tygodni).
3. Mile widziane prawo jazdy
4. Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy

Podczas wyjazdów zapewnione:

- posiłki regeneracyjne (forma obiadu),

- noclegi,

- narzędzia.

Z czasem możliwość - dla chętnych:

- zmiany stanowiska na wyższe,

- zatrudnienia na Umowę o pracę

- wyjazdów do prac za granicą.

  • Administratorem danych osobowych jest RETROCLASS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 35-063 Rzeszów Pl. Wolności 13/2, NIP: 5170395394. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RETROCLASS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 35-063 Rzeszów Pl. Wolności 13/2, NIP: 5170395394 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)