Operator obrabiarek

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Запрошуємо працівників з України

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Szukasz możliwości pracy na dłużej w oparciu o umowę o pracę? Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji? Interesuje Cię praca w dużej firmie z branży automotive? Czeka na Ciebie świetna oferta pracy u naszego renomowanego Klienta z siedzibą w Bielsku-Białej (Wapienica).

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn (maszyny montażowe, kontrolne i szlifierki)
  • kontrola jakości
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych (minimum 3 miesiące)
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym oraz 3-zmianowym
  • motywacja do pracy
  • znajdomość narzędzi pomiarowo-kontrolnych

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejęcia i zatrudnienia stałego po okresie 6 miesięcy
  • 3800 zł brutto + bogaty pakiet premii (570 zł brutto premii za system IV-brygadowy, do 350 zł brutto premii produkcyjnej, 100 - 150 zł brutto premii obecnościowej)
  • dodatkowe premie wakacyjne i świąteczne
  • stołówka i parking na terenie zakładu
  • praca w miłej atmosferze w nowoczesnym środowisku
  • program bonusowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy i tańsze bilety do kina)
  • pracę po 8h dziennie w systemie 4-brygadowym
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 10 dni)