Inżynier ds. serwisu urządzeń elektrycznych

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma EXPROTEC jest jednym z liderów w zakresie projektowania, wdrażania i produkcji podzespołów, urządzeń i systemów zasilania przeznaczonych do pracy w strefach zagrożenia wybuchem (spełniających wymagania Dyrektywy ATEX), w tym urządzeń elektrycznych dedykowanych do podziemnych zakładów górniczych.

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty Technicznego do serwisu urządzeń i systemów elektrycznych dołowych i powierzchniowych. Pracownik będzie brał udział w serwisowaniu i uruchomieniach urządzeń w zakładzie pracy jak również u klienta (m. in. w podziemiach kopalń) w Polsce i zagranicą.

Miejsce pracy:

Tychy

Zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii urządzeń elektrycznych u klienta;
  • Montaż i uruchamianie urządzeń na terenie zakładu oraz u klienta;
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac;

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne elektryczne lub pokrewne (automatyka, elektronika, itp.);
  • Doświadczenie w montażu i uruchamianiu urządzeń elektrycznych;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność;
  • Motywacja do pracy i chęć podejmowania nowych wyzwań;
  • Uczciwość, odpowiedzialność, sumienność i terminowość;
  • Gotowość do wykonywania swoich obowiązków w podziemiach kopalń;
  • Prawo jazdy kategorii B;

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP G1;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość zagadnień związanych z napędami oraz dyrektywą ATEX;
  • Doświadczenie w pracy pod ziemią;

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie oraz szansę rozwoju osobistego;
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Współpracę w kreatywnym zespole;
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Umowę o pracę;ożliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych;
  • Administratorem danych osobowych jest EXPROTEC Sp. z o.o. 43-100 Tychy Graniczna 26a, NIP: 6462646389. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EXPROTEC Sp. z o.o. 43-100 Tychy Graniczna 26a, NIP: 6462646389 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Tychy
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)