Inżynier Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

ATT Sp. Z.O.O.

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem systemów odwodnień oraz konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie.

Obecnie do działu handlowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży na obszar województw: mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko – mazurskiego i podlaskiego.

Zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy;
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami firmy;
  • monitorowanie procesu sprzedaży;
  • organizowanie akcji promocyjnych (targi, prezentacje);
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu;
  • sporządzanie raportów i analiz;
  • wykonanie zaplanowanego obrotu.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży;
  • znajomość rynku instalacyjnego i/lub spożywczego;
  • wykształcenie minimum średnie (wskazane techniczne);
  • gotowość do częstych podróży służbowych;
  • prawo jazdy;
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię za wyniki sprzedażowe;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon komórkowy);
  • Samochód służbowy;
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Informujemy, że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy
  • Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)