Inżynier Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

ATT Sp. Z.O.O.

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem systemów odwodnień oraz konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie.

Obecnie do działu handlowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży na obszar województw: mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko – mazurskiego i podlaskiego.

Zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy;
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami firmy;
  • monitorowanie procesu sprzedaży;
  • organizowanie akcji promocyjnych (targi, prezentacje);
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu;
  • sporządzanie raportów i analiz;
  • wykonanie zaplanowanego obrotu.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży;
  • znajomość rynku instalacyjnego i/lub spożywczego;
  • wykształcenie minimum średnie (wskazane techniczne);
  • gotowość do częstych podróży służbowych;
  • prawo jazdy;
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię za wyniki sprzedażowe;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon komórkowy);
  • Samochód służbowy;
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Informujemy, że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest ATT Sp. z o. o. 30-716 Kraków Ul. Albatrosów 16C, NIP: 6792822085. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATT Sp. z o. o. 30-716 Kraków Ul. Albatrosów 16C, NIP: 6792822085 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)