Pielęgniarka/pielęgniarz

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej w Augustowie zatrudni osoby na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz.

Elastyczne formy zatrudnienia.

Bardzo dobre warunki pracy, spokojna praca, miła atmosfera.

Zakres obowiązków

- podawanie leków zleconych przez lekarzy

- pielęgnacja pacjenta

- raportowanie

Wymagania

- posiadanie prawa wykonywania zawdowu pielęgniarki/pielęgniarza

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie

- dobre zarobki

- dodatek stażowy (umowa o pracę)

  • Administratorem danych osobowych jest SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W AUGUSTOWIE 16-300 Augustów 1 PUŁKU UŁANÓW KRECHOWIECKICH 17, NIP: 8461502726. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W AUGUSTOWIE 16-300 Augustów 1 PUŁKU UŁANÓW KRECHOWIECKICH 17, NIP: 8461502726 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Augustów pow. augustowski, Podlaskie
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)