Specjalista ds. Marketingu z językiem Ukraińskim lub Rosyjskim

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy międzynarodową pocztowo-logistyczną firma, która specjalizuje się w dostarczeniu przesyłek e-commerce z Chin do Europy. Oferujemy pełen zakres usług Fulfillment. Firma założona została w 2014 roku, w Ukrainie

Międzynarodowa firma, która specjalizuje się w dostarczaniu przesyłek e-commerce z Chin do Europy oraz organizacji pełnego zakresu usług magazynowych i logistycznych, poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu

Zakres obowiązków

  • Badanie rynku, identyfikacja grupy docelowej odbiorców usług, wywiadów pogłębionych, badań ilościowych;

  • Tworzenie strategii marketingowej firmy;

  • Opracowanie planu komunikacji marketingowej: kluczowe przesłania dla klientów, akcentowanie, wdrażanie;

  • Budżet: sporządzenie, ustalanie i kontrola KPI dla planowanych działań;

  • Wybór zleceniobiorców oraz nadzór nad realizacją zleceń;

  • Wdrożenie i regularne monitorowanie pomiarów NPS i CSI.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalista ds.marketingu, Kierownik Marketingu (znajomość polskiego rynku pocztowego, e-commerce)

  • Biegła znajomość języka polskiego, ukraińskiego i rosyjskiego;

  • Doświadczenie w pisaniu strategii marketingowych i planu komunikacji z klientami;

  • Doświadczenie w uruchamianiu promocyjnych kampanii digital i offline;

  • Umiejętność ustalania i monitorowania KPI;

  • Doświadczenie w komunikacji z mediami, blogerami;

  • Doświadczenie w organizacji wydarzeń offline/online: konferencji, prezentacji, webinaria;

  • Doświadczenie w badaniach rynku, grupy docelowej, analizy otoczenia konkurencyjnego;

  • Znajomość metodologii badań, umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia modeli biznesowych;

  • Znajomość podstawowych wskaźników marketingowych, umiejętność ich mierzenia i umiejętnego wykorzystania w strategiach biznesowych.

Oferujemy

  • Pełny etat;
  • Praca w biurze;
  • Wynagrodzenie do indywidualnego ustalenia.
  • Administratorem danych osobowych jest TRADE 44 SP. Z O.O. 39-200 Dębica Drogowców 7, NIP: 5342495697. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TRADE 44 SP. Z O.O. 39-200 Dębica Drogowców 7, NIP: 5342495697 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)