Blacharz Samochodowy

Blacharz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konsolidacji przedsiębiorstw dealerskich, działających pod szyldem Sobiesław Zasada na rynkach lokalnych od wielu lat.

Masz zmysł techniczny i pasję do samochodów? Wiesz, że dokonały pojazd to połączenie estetyki z technologią i zależy Ci w równym stopniu i na jednym, i drugim? Spróbuj swoich sił w zespole Jeep, Alfa Romeo i dołącz do najlepszych specjalistów na rynku motoryzacyjnym marek premium.

Zakres obowiązków

  • Weryfikację zakresu uszkodzeń samochodów powypadkowych
  • Wykonywanie prac blacharskich zgodnie z zakresem zlecenia i przyjętymi normami
  • Naprawę uszkodzeń, wgnieceń, wymianę lub demontaż uszkodzonych elementów
  • Zabezpieczenie zdemontowanych części
  • Współpracę z pozostałymi działami serwisu

Wymagania

  • Wykształcenia zawodowego
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Atutem będzie znajomość budowy i technologii napraw pojazdów
  • Dokładności i sumienności
  • Dbałości o mienie Klienta
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Czynnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
• System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)
• Program Rekomendacji Pracowników
• Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
• Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
• Karta MultiSport
• Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe
• Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
• Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 19. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego.
Miejsce pracy
  • Starowa Góra pow. łódzki wschodni, Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)